Razidence NA DLOUHÉ Blog - Rezidence NA DLOUHÉ Image Map
GEMO informovalo o nominaci

25/09
2015

GEMO informovalo o nominaci "Trojhalí Karolina" v prestižní soutěži "Stavba roku"

Olomouc 25. 9. 2015 – společnost GEMO OLOMOUC, spol. s r. o. informovala o úspěšné nominaci projektu „Nová Karolina Ostrava – Trojhalí“ v odborné soutěži "Stavba roku 2015". Z celkem 72 přihlášek bylo nominováno 15 projektů, které postoupily do veřejného hlasování o prestižní titul "Stavba roku 2015."

Generálním dodavatelem stavby byla stavební společnost GEMO OLOMOUC, spol. s r.o., autorem Ing. arch. Josef Pleskot, Ing. Jiří Trčka a Michaela Košařová a investorem TROJHALÍ KAROLINA.

Veřejné on-line hlasování právě probíhá na: http://www.stavbaroku.cz/printSites.do?Dispatch=ShowWelcome&webId=1

 

Trojhalí Karolina je historickým prostorem nově určeným pro širokou veřejnost, která zde nachází rozmanitý program. Jde o kulturní památku, která svým moderním využitím vytváří unikátní kombinaci ostravského průmyslového dědictví a nové multifunkčnosti, krásy, energie a síly. Původně zde byly stroje a turbíny, v dnešní době sem přichází návštěvníci za sportem, kulturou a dalšími možnostmi, jak příjemně strávit volný čas. Budovy Trojhalí Karolina jsou spojnicí mezi centrem Ostravy a Dolní oblastí Vítkovice. Areál Trojhalí Karolina nově vzniknul podzemním propojením stávajícího objektu Dvojhalí (zastřešené náměstí), kde je možné variabilně využívat prostor pro různé kulturní a společenské akce a budovy Ústředny (sportoviště), kterou lidé mohou využívat k provozování individuálních i kolektivních (míčových) sportů.

Zdroj: www.stavbaroku.cz

img0012.jpg img0191.jpg img0262.jpg img0265.jpg img0438.jpg

Napište nám

Komu:
E-mailová adresa:
Jméno a příjmení:
Dotaz:
Napište nám