Razidence NA DLOUHÉ Blog - Rezidence NA DLOUHÉ Image Map
Fotily se interiéry

21/02
2014

Fotily se interiéry

Na fotografiích interiérů bytů jsou patrné naddimenzované okenní otvory, což budoucím obyvatelům přinese mnoho světla do všech místností. Všechny byty budou mít také minimálně v obytné místnosti velká francouzská okna, což ještě více prosvětlí prostor.

Snímek s výmluvným názvem „příčky“ zachycuje vyzdívání místností pomocí akustických příček Porotherm 11,5 AKU, které pomohou dosáhnout zvukové pohody v bytě.

Architekti domysleli každý detail stavby, včetně společných prostor schodiště (viz. fotografie dále), které nabízejí zajímavé průhledy a opět maximum světla do prostoru (nejen estetika, ale také úspora energií).

Na dalším snímku fotograf zachytil prozatím prázdný prostor výtahové šachty.

Bytové domy budou obklopeny uzavřeným soukromým zeleným parkem. Na fotografii s názvem „béčko z náměstí“ je pohled na dům „B“ z místa budoucích teras a předzahrádek bytového domu „C“. Fotografie „pohled na B a A“ je pořízena z 2. NP domu C a ukazuje prostor, ve kterém zahradní architekt vybuduje vnitřní zelený park. Pokud jste se ještě nerozhodli, tak na fotce „pohled z céčka“ můžete mimo budoucího vnitřního parku vidět sedmdesátimetrovou terasu bytu C1.3.3.

Na následujících snímcích je zachycen suterén – vstup/ celý prostor s garážemi a sklepy, včetně tzv. retenčních nádrží sloužících k zadržení dešťové vody, která následně bude použita na zálivku zeleně v parku.

Ing. Jiří Vejmelka, manažer developerských projektů.

01byt.jpg 02byt.jpg 03byt.jpg 04byt.jpg 05pricky.jpg 06schodiste.jpg 07vytahova-sachta.jpg 08becko-z-namesti.jpg 09pohled-na-b-a-a.jpg 10pohled-z-cecka.jpg 11vyhled-z-cecka.jpg 12vjezd-do-garazi.jpg 13garaze.jpg 14sklepy.jpg 15retencni-nadrz.jpg 16vyjezd-z-garaze.jpg

Napište nám

Komu:
E-mailová adresa:
Jméno a příjmení:
Dotaz:
Napište nám