blog.rezidence-nadlouhe.cz

Rezidence NA DLOUHÉ Blog - Rezidence NA DLOUHÉ Image Map
Předzahrádka Rezidence na Dlouhé

28/04
2015

Předzahrádka Rezidence na Dlouhé

Pokud jste ještě nestihli úpravu své předzahrádky, neváhejte, jaro vrcholí, tedy začněte co nejdříve. Pro vaši inspiraci jsme přizvali Ing. Radka Pavlačku ze společnosti ZAHRADA Olomouc s.r.o., spoluautora vnitřního parku bytového projektu Rezidence na Dlouhé. Navrhl pro vás jednu předzahrádku, která vychází z celkového konceptu ozelenění projektu, o němž si můžete přečíst v článku "Stepní savana v Olomouci" zde. více »

vzorový byt II

17/04
2015

vzorový byt II

Milí zájemci o nové byty v Olomouci, připravili jsme pro vás v našem bytovém projektu Rezidence na Dlouhé VZOROVÝ BYT II a já bych vás rád touto cestou pozval na jeho osobní prohlídku, kterou si můžete domluvit na níže uvedeném čísle či emailu. více »

Tip na víkend: VINCENT VAN GOGH V KINĚ

10/04
2015

Tip na víkend: VINCENT VAN GOGH V KINĚ

Film o jednom ze světově nejzajímavějších a nejoblíbenějších umělců. Snímek byl natočen ve spolupráci s odborníky z Van Goghova Musea, u příležitosti oslav 125. výročí Van Goghovi smrti. Návštěvníci uvidí legendární mistrovská díla na velké obrazovce ve vysokém rozlišení. více »

Stavba roku 2014 Olomouckého kraje

26/03
2015

Stavba roku 2014 Olomouckého kraje

Olomouc 19. 3. 2015 - Na vyhlášení šestého ročníku soutěže Stavba roku 2014 Olomouckého kraje ocenila porota dvě stavby realizované v rámci skupiny GEMO. V kategorii „Stavby určené k bydlení a rekreaci“ získal čestné uznání projekt Rezidence na Dlouhé Olomouc. V kategorii „Stavby občanské vybavenosti a úpravy veřejných prostor“ získal čestné uznání projekt Dostavba budovy Slovanského gymnázia v Olomouci. více »

„Nechci obcházet nábytek …“

22/03
2015

„Nechci obcházet nábytek …“

… aneb když řešíme ergonomii v obytném prostoru a kuchyni. Nechci obcházet nábytek, chci mít v kuchyni vše po ruce a chci v bytě odpočívat. Byt musí sloužit rodině, a ne aby rodina byla otrokem bytu. To a mnohem více je „ergonomie v bydlení“. Dnes vám přináším pár zásad, které vám mohou pomoci při plánování vašeho nového bytu. více »