Razidence NA DLOUHÉ Blog - Rezidence NA DLOUHÉ Image Map
10 důvodů ...

31/01
2014

10 důvodů ...

Chcete bydlet v novém bytě a stále se nemůžete rozhodnout? Níže vám posílám 10 důvodů, proč volit Rezidenci Na Dlouhé v Olomouci.

Těším se na Vaši návštěvu!

Za prodejní centrum Rezidence na Dlouhé

Ing. Jiří Vejmelka

 

  1. Pestrá nabídka bytů - jednotlivé bytové jednotky nabízí dispoziční řešení od úspornějších 1+kk až po prostorné 4+kk s užitnými plochami v rozsahu od 32m²  až po 120m² s nadstandardními terasami a předzahrádkami. Součástí ceny každého bytu je sklep.
  2. Víte od koho a hlavně co kupujete - jsme ryze česká společnost s dvacetiletou tradicí a vlastním kapitálem. Projekt Rezidence na Dlouhé je financován 100% z vlastních zdrojů, bez finanční účasti bank či jiných subjektů.
  3. Výhodná cena, vysoká kvalita - jsme nejen developerem jednotlivých rezidenčních projektů, ale také jejich zhotovitelem - hlavním dodavatelem stavby. Proto Vám můžeme nabídnout za dodanou kvalitu nejlepší cenu. Neplatíte zbytečně za zprostředkování koupě bytu realitní kanceláři, prodej si řešíme sami. V případě potřeby Vám pomůžeme také s prodejem Vaší staré nemovitosti.
  4. Prodejnost projektu – pár měsíců od zahájení stavby je prodáno nebo zarezervováno téměř 30% bytových jednotek z celkového počtu 55 bytů a zájem i nadále vzrůstá.
  5. Top lokalita - atraktivní lokalita v blízkosti centra města, navazující na původní klidnou vilovou čtvrť, s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Obchod, restaurace, zdravotní středisko, lékárna, škola, školka, úřady, sportovní areály a rekreační plochy jsou v docházkové vzdálenosti max. 10 min. Bytový projekt Rezidence na Dlouhé je dobrou adresou vhodnou nejen pro rodiny s dětmi či lidi žijící singl, ale je to i velmi dobrá investice.  Pro rezidenty na Dlouhé jsou zajištěna krytá garážová stání čítající na 99 parkovacích míst.
  6. Kvalitní architektura objekt je realizován ve spolupráci s renomovanou pražskou architektonickou kanceláří CAM Architekti, která se na projektu podílí od architektonické studie až po prováděcí dokumentaci. Od začátku klademe velký důraz na design, vzhled a vybavení bytů, společných prostor a okolí domu.
  7. Skvělá dopravní dostupnost – ideální návaznost na vnitřní městský okruh a městskou hromadnou dopravu. V bezprostředním okolí najdete dostatek příležitostí pro volnočasové aktivity, nejen podél řeky Moravy, jak pro sebe, tak i pro vaše domácí mazlíčky.
  8. Nízké provozní náklady na byt - díky vysoce kvalitním materiálům a technologiím, jež jsou při stavbě použity, se podařilo minimalizovat provozní náklady spojené s užíváním bytu. Objekt je dle průkazu energetické náročnosti zařazen do skupiny B – budova úsporná. Na vysoký standard vnitřního vybavení bylo také pamatováno. V pokojích každého bytu jsou datové kabely pro vysokorychlostní internet vedený optickou sítí, napojení na společný satelit astra 1A, připojení na IP TV a samozřejmě i STA zásuvka pro digitální televizní příjem.
  9. Kvalitní společné prostory – velká pozornost je věnována společným prostorám, které jsou řešeny do posledního detailu ve spolupráci s autorským dozorem architektonické kanceláře CAM Architekti. Nesporným benefitem jsou společné sadové úpravy vnitřního parku, přístupného pouze obyvatelům Rezidence na Dlouhé a dále pak možnost parkování v suterénu (z garáží výtahem či po schodech suchou nohou přímo do bytu).
  10. Klientské centrum - umístěné přímo v místě stavby v administrativní budově GEMO OLOMOUC. Na jednom místě prodiskutujete jak výběr správného bytu pro Vás, tak i jeho vybavení a samozřejmě doladíte veškeré smluvní a technické záležitosti. Naše ceny jsou pevné a ALL INCLUSIVE s vysokým standardem provedení (dveře Sapeli, podlahy Quick Step, sanita Laufen, Grohe atd.). Automaticky je na všechny bytové jednotky poskytována prodloužená záruka na 5 let.

 

rdn-srdce-claim-rgb.png

Napište nám

Komu:
E-mailová adresa:
Jméno a příjmení:
Dotaz:
Napište nám